Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
Palanga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Apie kurortą
Kaukės ir losjonai iš... alaus
Senovės eskulapai ir gražuolės neklydo alų naudodamos veido kaukėms. Tai yra paprasta ir pigu...

Kaukė riebiai veido odai

Į 1/3 stiklinės alaus reikia išspausti pusės citrinos sultis, po to įdėti 1 arbatinį šaukštelį medaus. Gauta mase ištepkite veidą ir taip pabūkite 10 minučių, po to veidą nuprauskite šiltu vandeniu.

Kaukė sausai veido odai

Sumaišykite 2 šaukštus alaus, vieną šaukštelį alyvuogių aliejaus ir šaukštą medaus. Vatos tamponėliu ištepkite gauta mase veidą ir pabūkite taip, kol kaukė gerai susigers į odą. Po to kaukę nuplaukite drungnu vandeniu.

Kaukė mišriai veido odai

Sutrakuokite nedidelį agurką, sumaišykite jį su vieno kiaušinio baltymu ir 1/3 alaus stiklinės. Kaukę ant veido palaikykite 10-15 minučių. Tam kad kaukė nenutekėtų veidą galima uždengti servetėle.

Iš alaus taip pat galima padaryti ir valomuosius losjonus. Tik reikia žinoti, kad tokie losjonai greitai genda. Juo galima šaldytuve laikyti tik 3-4 dienas.

Iš alaus padarytu losjonu veidą galima valyti ir ryte, ir vakare. Vatos tamponėliu veidą ištepkite pasigamintu losjonu, duokite jam susigerti į odą, o po to veidą nuprauskite vėsiu vandeniu.

Losjonas sausai ir šerpetojančiai odai

2 šaukštus avižų dribsnių užpilkite puse stiklinės verdančio vandens. Palaikykite 20 minučių, po to perkoškite. Į gautą masę supilkite stiklinę alaus ir išmaišykite.

Losjonas riebiai ir mišriai odai
Saują žalių arba džiovintų mėtų užpilkite stikline verdančio vandens ir palikite nusistovėti pusę valandos. Po to perkoškite ir įpilkite stiklinę alaus.

"Lietuvos sveikata"