Užsiregistruok naujienlaiškį
Vardas:
El. paštas:
 
Kurortas.lt
patikimas Jūsų atostogų gidas
LTENDERU
Registruotis Prisijungti
 
 
Druskininkai
 
 
 
Pramogos
 
 
 
Renginių kalendorius
 
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
 
 
 

Druskininkų vaikų dailės galerija (Lankytinos vietos)

Visi mes atėjome iš vaikystės, ir, metams bėgant, vėl grįžtame į ją.
Vaikystė - pasakų, svajonių, fantazijos laikotarpis. Tai žodžiais nenusakoma būsena, kai atsiranda būtinybė piešti, tapyti, lipdyti - išlieti susikaupusius jausmus.

Vaikų kūryba tokia miela ir nuoširdi todėl, kad tai jų tyro vidinio pasaulio, skaidrios sielos išraiška, ir mes, suaugę žmonės, privalome ją suprasti ir skatinti.

Vaikų kūriniai - tarsi atskleista knyga, kurią kiekvienas galime skaityti, pajusti patį vaiką ir jam padėti. Jie yra neatskiriama vaikystės dalis ir lydės žmogų visą gyvenimą, kuris bus turtingesnis, prasmingesnis, kiekvienam savaip nepakartojamas. Galerijoje veikia neįgaliųjų vaikų ir jaunimo - Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos "Guboja" skyrius - Very special arts international atstovas Lietuvoje, kuris bendradarbiauja su analogiškomis organizacijomis Danijoje, Olandijoje, Rusijoje, Čekijoje, Lenkijoje.

Nuolat vyksta neįgaliųjų kūrybos parodos, konkursai, kuriuose atsiskleidžia skaudžiai likimo pažeistų, bet nepalūžusių žmonių vidinis pasaulis. Kiekviename piešinyje ar taikomosios krypties darbelyje matai tiek švelnumo ir liūdesio, skausmo ir vilties, lūkesčio ir tikėjimo, ilgesio ir meilės, jog pasijunti tarsi užburtoje karalystėje. Tai kūryba žmonių, palytėtų stebuklingosios gėrio ir grožio fėjos - Fantazijos.

Galerijos veiklą, jos dvasingumą labai aukštai įvertino Lenkijos Varšuvos universiteto profesorė Irena Voinar, užimanti vadovaujančius postus Tarptautinėje auklėjimo menu draugijoje (International Society for Education through Art) ir Pasaulinės pedagogikos mokslų ascociacijoje (Association Mondiale des Sciences de L'Education), Lietuvos, Olandijos, Danijos, Švedijos, JAV, Šveicarijos, Suomijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos ir kitų šalių dailės eskpertai, profesoriai, akademikai, pedagogai ir, žinoma, vaikai.
Adresas:V. Kudirkos g. 7,
Druskininkai
Lankytojų atsiliepimai
Atsiliepimų nėra
Rašyti atsiliepimą
 
 
 
 
 
Lankytinos vietos
V.K. Jonyno galerija
Dviračių, keturračių nuoma
SEGWAY NUOMA
Lankytinos vietos
Šakočių muziejus